top of page
Search

Mūsu komandas jaunā zobārste

Updated: Dec 14, 2021

Dārgie draugi, tagad Jūsu uzmanībai mūsu komandas jaunā zobārste - Anete Silantjeva, sertificēta vispārējā zobārste. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Zobārstniecības fakultāti.Anete sevi pierādījusi ar īpašu rūpību, darba kvalitāti un iedziļināšanos darba procesā. Pilnībā pārvalda zobu estētiskās restaurācijas un protezēšanas mūsdienu metodes.

Savā darbā viņa prot saskatīt pacienta mutes dobuma veselības problēmas kompleksi, rast sarežģītu klīnisko situāciju risinājuma ceļus. Lielu vērību pievērš pacienta mutes dobuma higiēnai un profilaksei. Teicami veic sakņu kanālu ārstēšanu.

Pateicoties izteiktai rūpībai, precizitātei un uzmanībai pret sīkumiem, pārvalda mūsdienu ārstēšanas principus, kas ļauj sasniegt lielisku rezultātu un pacientu uzticību.

Anete pastāvīgi uzlabo savu profesionālo līmeni, piedalās dažādās starptautiskajās un vietējās zinātniskajās konferencēs, klīniskajos kursos un semināros, nemitīgi papildinot praktiskās un teorētiskās zināšanas.

Specializācija: terapija, zobu ekstrakcijas, protezēšana, estētiskās zobu restaurācijas, bērnu zobārstniecība.

43 views0 comments

Commenti


bottom of page