top of page
Search

Zobu labošana, izmantojot sedāciju vai vispārēju narkozi

Zobu labošana, izmantojot intravenozo sedāciju, gūst aizvien lielāku popularitāti. Laikā, kamēr iedarbojas anesteziologa ievadītie medikamenti, zobārsts spēj kvalitatīvi veikt visas nepieciešamās manipulācijas, kas saistās ar implantāciju, kaula pieaudzēšanu, t.s. “gudrības zobu” raušanu vai vienkārši zobu labošanu, ja pacientam ir grūtības nomierināties un līdzdarboties ārstēšanas procesā.


Pusnomodā esošs pacients pilnībā atbrīvojas no saspringuma, nodrošinot iespēju zobārstam kvalitatīvi veikt savu darbu. Pacients nejūt sāpes vai pat satraukumu un medikamenta iedarbība pazūd jau pēc stundas, dodot iespēju klientam droši doties ikdienas gaitās.


Gadījumos, kad nepieciešams veikt nopietnākas manipulācijas, kuru veikšana var aizņemt vairākas stundas, pacientiem tiek nodrošināta vispārēja anestēzija. Šāda veida narkoze nodrošina pilnīgu pacienta “atslēgšanos”, ko nodrošina anesteziologs speciāli aprīkotā telpā.


Vispārēja anestēzija kļuvusi par standarta praksi mutes dobuma ķirurģijas manipulācijām, zobu implantu ievietošanai, kā arī gudrības zobu ekstrakciju procedūrām.


Lai būtu iespējams izmantot sedāciju vai vispārēju narkozi zobu ārstēšanā, pacientam nepieciešams vispirms atnākt uz konsultāciju, kuras laikā tiek noskaidrots vispārējs veselības stāvoklis.


Sazinieties ar mums, lai vienotos par vizītes laiku:

tel. +371 22844044
562 views0 comments

Kommentare


bottom of page