top of page
Search

Zobu higiēna, 2 ziņa

Updated: Dec 15, 2022

Kā ietaupīt uz zobārstniecības pakalpojumiem?

Pareizi kopjot zobus un REGULĀRI APMEKLĒJOT zobu HIGIĒNISTU.


Piemēram, ja regulāri dzerat kafiju, tēju vai našķojaties ar saldumiem, Jums noteikti veidojas zobu aplikumi, kā arī iespējami smaganu iekaisumi, jutīgi zobu kakliņi un pat slikta elpa.

Zobu higiēnists ne tikai notīrīs zobu aplikumus, bet arī palīdzēs izvairīties no visām augšminētajām problēmām, kā arī laikus identificēs zobu kariesu, zobu balstaudu un smaganu iekaisumus un veiks pasākumus to savlaicīgai novēršanai.


Zobakmens un aplikuma noņemšanu parasti veic ar ultraskaņas instrumentu un kiretēm, speciāliem manuāliem rīkiem. Papildus tiek veikta zobu pulēšana, zobu starpu diegošana, kā arī zibu virsmas pārklāšana ar fluorīdu saturošu gēlu papildu aizsardzībai.


Zobu higiēnistu ieteicams apmeklēt reizi 6 vai 12 mēnešos, ja zobi tiek regulāri un pareizi kopti. Šāda pieeja nodrošinās to, ka ierodoties vizītē pie zobārsta, Jums neradīsies pārsteigumi, kurus varēja novērst, savlaicīgi izmantojot finansiāli izdevīgāku – zobu higiēnista pakalpojumu.


Piesakieties pie mūsu lieliskās zobu higiēnistes Brigitas Kadinas, lai atgūtu pārliecību par sava mutes dobuma veselības stāvokli, kā arī ietaupītu ilgtermiņā.

Vairāk informācijas mūsu mājas lapā: www.remedium.lv

Tel. +371 22844044

61 views0 comments

Komentáře


bottom of page