top of page
Search

zobu implantācijas process

Updated: Dec 14, 2021

Viens no nozīmīgākajiem zobu implantu kvalitātes kritērijiem ir to atbilstība pacienta individuālajām īpatnībām: žokļu kaula konfigurācijai.

Tikai precīzi spējot nofiksēt pacienta individuālos parametrus un integrējot tos implantu ieskrūvēšanas procesā iespējams iegūt rezultātu, kas pilnībā apmierinās pacientu daudzu gadu garumā.


Implantu pozīcijas plānošanas process sākas ar mutes dobuma skenēšanu, ko veic ar intraorālo skeneri un speciālu datorprogrammu. Būtībā tas ir telpisks 3 dimensiju izmeklējums žoklim, kurā paredzēts ievietot implantu. Iegūtie 3D rentgena dati un skenera attēli sniedz pilnīgu priekšstatu par pacienta žokļa kaula parametriem un sakodiena īpatnībām, tādējādi dodot iespēju precīzi noteikt un izplānot individuāli pielāgotā implanta pozīciju.

Iegūtā informācija dod iespēju digitāli izveidot un uz 3D printera izdrukāt šablonu (kapi) implantu ieskrūvēšanai operācijas laikā, kad žokļa kaulā tiek ievietoti implanti.REMEDIUM speciālisti nemitīgi paaugstina savu kvalifikāciju, rūpējoties par to, lai pacientiem būtu pieejamas jaunākās mūsdienu medicīnas iespējas. Tādējādi padarot zobu implantācijas procesu un gala rezultātu cik vien iespējams vieglāku un komfortablāku gan procedūras, gan ekspluatācijas laikā.

Sazinieties ar mums, ja jums ir kādi jautājumi vai neskaidrības par zobu implantācijas procesu vai implantu pozīcijas plānošanu!


39 views0 comments

Comentários


bottom of page