top of page
Search

#3 Zobu implantoloģija: TEHNOLOĢIJA

Turpinām mūsu publikāciju sēriju par zobu implantoloģiju.

#3 Zobu implantoloģija: TEHNOLOĢIJA

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas spēj kvalitatīvi aizpildīt jebkura trūkstošā zoba vietu ar pilnvērtīgu implantu, kas tiek ieskrūvēts žokļa kaulā.


Zobu implanti tiek izgatavoti no titāna vai titāna un cirkonija sakausējuma, kas ir drošs un pārbaudīts materiāls un kuru raksturo īpaši laba bioloģiskā saderība ar cilvēka audiem. Titāns nepakļaujas korozijas riskam ar ķīmiski neitrālām īpašībām, kas īpaši svarīgas tādā agresīvā vidē, kā cilvēka mutes dobums, bet cirkonija sakausējums dod titānam izturību.

Savukārt mākslīgu zobu kroņu keramikas materiāli ir pēdējo 30 gadu laikā izstrādāti un patentēti risinājumi, kas izstrādāti vadošajās Šveices un citu attīstītāko valstu laboratorijās.

REMEDIUM klīnika izmanto mūsdienīgus un šobrīd tehnoloģiski progresīvākos pasaulē vadošo ražotāju implantus un zobu keramikas materiālus: Straumann, Sweden & Martina, Neodent un Megagen.

Ja jūsu mute gadu gaitā pamazām sāk pārvērsties par grimstošu «Titāniku», titāna implanti, iespējams, ir piemērotākais risinājums, lai šo situāciju vērstu par labu.

Piesakieties vizītē pie implantoloģijas speciālista, lai noskaidrotu Jūsu gadījumam atbilstošāko risinājumu un cenu aplēsi.


33 views0 comments

Comments


bottom of page