top of page
Search

#4 Zobu implantoloģija: IZMAKSAS

Turpinām mūsu publikāciju sēriju par zobu implantoloģiju.

#4 Zobu implantoloģija: IZMAKSAS

REMEDIUM klīnika strādā ar 4 pasaulē vadošo implantu ražotāju materiāliem un tehnoloģijām, pamatā izmantojot Šveices ražotāja titāna implantus un patentētos mākslīgu zobu kroņu keramikas materiālus.


Viena implanta izmaksas svārstās no 500 līdz 750 eiro, atkarībā no ražotāja. Papildus implantam, nepieciešams veikt virkni citu procedūru: izmeklējumi, smaganu formēšana, kaulaudu pieaudzēšana (ja nepieciešams), pagaidu kroņa izgatavošana, kas viss kopā pacientam var izmaksāt no 1000 eiro, atkarībā no materiāliem, zobu skaita un, protams, individuālajām īpatnībām, īpaši, ja nepieciešams pieaudzēt žokļa kaula apjomu implanta ievietošanai.

Tās ir salīdzinoši augstas izmaksas ikvienam, taču, ja parēķina, ka implants spēj būtiski uzlabot tā lietotāja dzīves kvalitāti kaut vai 20 gadu garumā, pat 2000 eiro izdevumi uz 240 mēnešiem Jums izmaksās mazāk nekā Netflix abonements vai viena maltīte ātro ēdienu restorānā.

Piesakieties vizītē pie implantoloģijas speciālista, lai noskaidrotu Jūsu gadījumam atbilstošāko risinājumu un cenu aplēsi.


111 views0 comments

Comments


bottom of page